Anında Alıcı Yardımı İçin Safirbet

  • 7 Şubat 2020

Web sitesinde sık sorulan suallerin kapsamlı bir listesine ek olarak, Safirbet oyuncuların rastgele bir meseleyle neredeyse anında yardım alabilmesini sağlamıştır. Site, ‘CARE: Alıcılar Gerçekten Her Şeydir’ vaadinde bulunurken, aynı slogan öbür rakip sitelerde de bulunabilir. Oyuncular, alıcı hizmetleri temsilcileriyle canlı sohbet, e-posta veya hatta daha ender görülen bir telefon görüşmesi yoluyla görüşebilir.

Takviye haftanın yedi günü 08: 00- 22: 00 SOY saatleri arasında sunulmaktadır. Canlı sohbet her sayfada basitçe bulunabilir; ekranın sağ tarafındaki yüzen yeşil konuşma balonunu tıklamanız yeterlidir. Takviye takımı, yardım sunmak veya sualleri yanıtlamak için basit ve süratlidir.

Site Kullanımı

Safirbet web sitesi, Gate 777 ve Dunder gibi daha hoş planlanmış sitelerle karşılaştırıldığında minik bir aktüelleme kullanabilecek gibi görünüyor. Güzelinize gidebilecek yeni oyunları keşfetmemize takviyeci olmak için geliştirici veya temaya göre alan başlıklarında dolaşabildiğimizde netlikle seçim ediyoruz. Genel olarak, Safirbet sitesi tamamen işlevseldir ve oyunlar çalıştığı sürece reel bir şikayetimiz yoktur.

Mesele yaşarsanız, anında alıcı dayanağına bağlanmak için daha evvel bahsettiğimiz yeşil konuşma balonunu tıklamayı unutmayın.

Bahis

E-mail : res@mynetci.com